گرایش زنان به کت چرم در زمان راک اند رول

در اوج صلح، عشق و راک اند رول، فمینیست ها کت چرم دخترانه کوتاه بر برابری خود تاکید کردند و زنان نیز به طور گسترده شروع به پوشیدن ژاکت چرمی کردند.

به‌ویژه نوازندگان زن ناسازگار، به‌طور منظم با گرایشی که زمانی تحت سلطه مردان بود، شروع کردند، مطمئناً، گروه‌های راک مانند دوران دوران، سکس پیستولز و رامونز از نسخه‌های خشن استفاده می‌کردند، اما راک‌های زن مانند بلوندی و جوآن جت نیز با اضافه کردن میخ‌ها، پین‌ها و سایر فلزات ترکیبی به ژاکت تک جنسیتی، این روند را اتخاذ کردند.

همانطور که راک اند رول در سال های بعد جیوه نقره ای با چگالی 14 رونق گرفت، لباس مورد علاقه راکرهای مورد علاقه ما نیز رشد کرد، سبکی که زمانی توسط مردان تسلط داشت، مورد توجه خانم ها نیز قرار گرفت.

برخی از با استعداد ترین و مشهورترین خانمها در راک اند رول به کمک این روند به طور یکسان برای همه جنسیت ها مورد توجه قرار گرفتند.

از آن زمان، ژاکت چرمی تنها در سرویس آرکوپال تحسین خود افزایش یافته است، این روند که هر سال بیشتر و بیشتر محبوب می شود، مانند شراب خوب قدیمی شده است.

با نمادهای مد و سوپرمدل ها، گروه بعدی که این روند را در زندگی خود اتخاذ کردند، قابل قبول تر شد که کت چرمی به عنوان یک لباس ملایم تر، غیر رسمی تر و شیک تر دیده شود.

به نظر می رسد ژاکت چرمی و تکرارهای زیاد آن خانه ای دائمی در مد روز پیدا کرده است، برگرفته‌های طراحان از Rick Owens، Balenciaga، Anine Bing و دیگر برندهای معمولی و باحال دیگر در خط مقدم استایل خیابانی مشهور قرار دارند و بر شانه‌های بسیاری از افراد ترند می‌افزایند.

امروزه کت چرم می تواند در هر ظرف کریستال شرایطی رد شود، چه رسمی و چه رسمی، ستارگانی مانند دمی لواتو اغلب به سبک راک اند رول بیشتری پایبند هستند، در حالی که رزی هانتینگتون وایتلی نسخه زنانه تری دارد.

 • منابع:
  1. THE EVOLUTION OF LEATHER JACKETS
 • تبلیغات: 
  1. قالیچه سلیمان نبی اختراع شد!!
  2. مردی که هزاران گربه را در خانه خود نگهداری می کند!
  3. تخت بیمارستانی که در مریخ استفاده شده است!
  4. چرا صادرات قالب در هند ممنوع شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *