پسری با کارتن بسته بندی گوجه توانست خانه ای برای خود بسازد

کارتن بسته بندی گوجه را می توان تا 7 بار بازیافت کرد تا جعبه های جدید و سایر محصولات کاغذی بسازند. جعبه مقوایی در سال 2005 وارد تالار مشاهیر اسباب بازی ملی شد . گربمیوه به مدت 48 تا 72 ساعت بیشتر در مقوا تازه تر می ماند . 81 درصد از هدیه دهندگان می گویند طراحی بسته بندی بر آنچه که هدیه می دهند تأثیر می گذارد.

از سال 2009، نرخ بازیافت مقوا در ایالات متحده بیش از 82٪ و کاغذ 63٪ یا بیشتر بوده است. مصرف کنندگان بیشتری به اثرات زیست محیطی خرید خود توجه می کنند. در واقع، 60 تا 70 درصد از مصرف‌کنندگان گفتند که برای بسته‌بندی پایدار هزینه بیشتری خواهند پرداخت.

در ایالات متحده، 50٪ از مواد مورد استفاده برای ساخت جعبه های راه راه بازیافت می شود.

آیا هیچ یک از این حقایق شما را شگفت زده کرد؟ در www.howlifeunfolds.com/packaging-innovation از تمام نوآوری‌های هیجان‌انگیز و پیشگامی که در بسته‌بندی کاغذی اتفاق می‌افتد مطلع باشید، زیرا نحوه استفاده برندها از بسته‌بندی کاغذی را به اشتراک می‌گذاریم تا فرصت‌های بیشتری برای انتخاب‌های پایدار برای ما فراهم کند.ه ها نمی توانند از دوست داشتن جعبه های مقوایی جلوگیری کنند – این غریزی است.

اثرات زیست محیطی انتشار گازهای گلخانه ای از بسته بندی ممکن است قابل توجه باشد و بین 7 تا 54 درصد از کل انتشار حاصل از تولید میوه و سبزیجات تازه را به خود اختصاص می دهد، بسته به حجم و بازار (دل بورگی و همکاران، 2014، پاین و همکاران .، 2015).

انتشارات حمل و نقل، که تقریباً 43 درصد از کل انتشار را تشکیل می دهد، ممکن است در جایی که حمل و نقل به منابع انرژی تجدید ناپذیر متکی است، قابل توجه باشد (پاین و همکاران، 2015). بورتولینی و همکاران (2016) روشی را برای بهینه سازی توزیع میوه و سبزیجات تازه تولید شده در ایتالیا پیشنهاد کرد که هزینه، زمان و CF را در نظر گرفت.این حقایق شگفت انگیز در مورد بسته بندی کاغذی را بررسی کنید که کمی هیجان بیشتری را به تجربه جعبه گشایی بعدی شما اضافه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *