شخصی با کاشی ایفا سرام یزد توانست دیوار چین را بازسازی کند

انتخاب مصالح ساختمانی مناسب در ساختمان های آموزشی ضروری است، زیرا استفاده فشرده و طولانی مدت، مانند فرورفتگی، نیازهای زیادی را برای استحکام مصالح ایجاد می کند. به همین دلیل کاشی ایفا سرام یزد و سرامیک به وضوح در ساختمان های آموزشی مد شده است.

آنها بسیار قوی و در عین حال بسیار متنوع هستند. در لابی‌ها، راهروها، اتاق‌های غذاخوری، آشپزخانه‌ها، کلاس‌های تخصصی و محوطه‌های پاسیو، کاشی‌های سرامیکی نشان می‌دهند که چگونه می‌توان موضوع ارتباط بین داخل و خارج را به راحتی بیان کرد.

این امر، در میان چیزهای دیگر، توسط کلاس‌های مختلف مقاومت در برابر لغزش تضمین می‌شود، که ایجاد یک طراحی کف بصری یکنواخت را در مناطقی با الزامات بهداشتی و ایمنی متفاوت تسهیل می‌کند. فضای داخلی به بیرون گسترش می یابد، فضای بیرونی به صورت بصری به داخل خانه آورده می شود.

برای این کار، اندازه‌ها، رنگ‌ها و سطوح مختلف کاشی در دسترس است که در صورت لزوم می‌توان آنها را به صورت جداگانه با پروژه تطبیق داد، بدون توجه به اینکه چه کسی از دیوار بالا می‌رود یا روی زمین می‌خوابد: فرمت‌های بزرگ یا موزاییک.

کاشی

با کاشی‌های سرامیکی که می‌توان آن‌ها را به راحتی در سری‌های مدولار ترکیب کرد، مناظر یادگیری در رنگ‌هایی ایجاد می‌شوند که کاملاً با مفهوم اتاق مطابقت دارند و برای همه حواس جذاب هستند.

کاشی و سرامیک با همه چیز مطابقت دارد. مفاهیم معماری کل نگر در اجزای سرامیکی یک پشتیبانی با کیفیت، بادوام و پایدار در همه زمینه‌های کاربردی پیدا می‌کنند تا متوجه شوند که مربیان برای روش‌های یادگیری مشارکتی خود به چه چیزی نیاز دارند: فضایی هوشمند.
مواد پایه معدنی تقریباً به طور کامل در تولید فرآوری می شوند، می توانند به عنوان مواد بازیافتی در شکل و کاربرد جدید مورد استفاده مجدد قرار گیرند و به عنوان سیستمی برای نماهای تهویه شونده، البته می توانند ساختارشکنی شوند.

مهدکودک ها، مدارس ابتدایی و متوسطه یا دانشگاه ها: چشم انداز آموزش بین المللی در حال بازسازی است. مفاهیم آموزشی مدرن به این واقعیت پاسخ می دهد که یادگیری برای هر فرد متفاوت است. به همین دلیل ساختمان های آموزشی از فضاهای آموزشی به فضاهایی برای یادگیری و همزیستی تبدیل می شوند. طراحی داخلی باز و منعطف با مناطق همکاری بزرگ، یادگیری را تشویق می کند، مطالعه روزانه را شاد می کند و به رفاه کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *