ساخت ساعت کیو اند کیو اصل برای افراد آلزایمری

ساعت کیو اند کیو اصل احتمالاً پیش پا افتاده ترین نوع لوازم جانبی است، اما برای بسیاری به اندازه کفش های روی پای آنها ضروری است. به طور انتزاعی، زمان یکی از با ارزش ترین کالاها در زندگی است، و به طور خاص در فرهنگ غربی، ردیابی، حفظ و صرفه جویی در زمان هرگز ارزشمندتر از این نبوده است.

به عنوان شرکت کنندگان در هر جامعه فعال، همه ما از نوعی برنامه زمانی یا چرخه پیروی می کنیم. زندگی روزمره ما از یک الگو پیروی می کند. ما در ساعت معینی از خواب بیدار می شویم، در ساعت خاصی غذا می خوریم، سر کار می رویم، دوباره غذا می خوریم، و غیره. همه اینها از الگویی پیروی می کنند که مستقیماً به گذر زمان مرتبط است. ما به دایره کوچک روی مچ دست خود اجازه می دهیم تا به ما بگوید چه کاری و چه زمانی انجام دهیم.

اعمال ما توسط زمان کنترل می شود و در حالی که هرگز نمی توانیم از آن فرار کنیم، در تلاش برای به دست آوردن کنترل، تصمیم می گیریم به طور فیزیکی خود را به فرستاده زمان گره بزنیم. اغلب با یک بند و سگک چرمی یا یک بند و زنجیر فلزی مانند دستبند بسته می شود و ما را به قاعده محدود کننده زمان زنجیر می کند.

صفحه دایره ای و زنجیر فلزی معمولی ساعت مچی ممکن است گهگاه با الماس پوشانده شده باشد یا از طلای واقعی ساخته شده باشد، اما ظاهر دایره ای و بند آن شبیه یک توپ و زنجیر است. به خصوص در حالی که ساعت مچی را مشتق از ساعت جیبی، توپ و زنجیر تحت اللفظی می‌دانیم. برای همیشه به دنبال آن چیزی نیست که زمان به طور همزمان زودگذر و ثابت است.

در حالی که روندها، آداب و رسوم و مفروضات فرهنگی همیشه در حال تغییر هستند، ساعت های مچی که می پوشیم و وضعیت ما نیز نشانگر برخی از ویژگی های شخصی است. در حالی که شکوفایی و جنس ساعت مچی شما می تواند نشانگر کلاس و ثروت باشد، در مورد نوع فیزیکی ساعتی که می پوشیم و حتی مچی که آن را روی آن می بندیم چیزهای زیادی می توان گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *