خطرات احتمالی سنگ و آمپول جیوه در طب سنتی

سنگ جیوه، یک ماده منفجره شیمیایی منحصر به فرد قدرتمند که توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان افسانه رد شده است، می تواند واقعی باشد و می تواند تهدیدی جدی برای تلاش های جهان برای کنترل گسترش سلاح های هسته ای باشد.

اطلاعات جدیدی که از آفریقای جنوبی، روسیه و ایالات متحده به بیرون درز کرده است، دانشمندان برجسته تسلیحات هسته ای را متقاعد کرده است که خطرات احتمالی این مواد شیمیایی اکنون باید جدی گرفته شود.

شاید برایتان جالب باشد که حکم خرید و فروش جیوه قرمز چیست بنابراین با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

دانشمندان از جمله سام کوهن، فیزیکدان هسته ای آمریکایی که بمب نوترونی را اختراع کرد، و فرانک بارنابی، مدیر سابق موسسه تحقیقات صلح بین المللی استکهلم، نگران هستند که جیوه قرمز بتواند ساختن را برای کشورها یا گروه های تروریستی بسیار آسان کند.

سلاح های همجوشی گرما هسته ای کوچک اما مرگبار، آنها خواستار برگزاری کنفرانس 178 کشور در مورد آینده معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای هستند که قرار است تا دو هفته دیگر در نیویورک به پایان برسد تا کنترل های سخت تری بر تجارت بین المللی تریتیوم، یکی از مواد اولیه بمب همجوشی، اعمال کنند.

شاد برایتان جالب باشد که سنگی که در آینه دیده نمی شود چه نوع سنگی می باشد و چگونه می توان آن را خریداری نمود.

کوهن که در دهه 1940 بر روی پروژه منهتن برای ساخت بمب اتمی کار می کرد و به مدت 20 سال مشاور تسلیحات هسته ای دولت ایالات متحده با شرکت رند بود، می گوید: “من نمی خواهم ملودرامیک به نظر برسم.

اما جیوه قرمز واقعی است و وحشتناک است، من فکر می کنم این بخشی از یک سلاح تروریستی است که به طور بالقوه پایان جامعه سازمان یافته را نشان می دهد.

او ادعا می کند که می توان از آن برای ساخت بمب نوترونی به اندازه بیسبال استفاده کرد که قادر است همه را در فاصله 600 متری انفجار بکشد و لازم است بدانید که قیمت آمپول جیوه قرمز بسیار مناسب می باشد.

 • منابع:
  1. Cherry red and very dangerous
 • تبلیغات: 
  1. صبر اولین پله موفقیت می باشد!
  2. زنی با ۲۱ سال سن ۱۱ بچه دارد
  3. آیا با خوردن سود پرک جان خود را از دست می دهید؟
  4. روش هایی برای کسب درامد اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *